Hier vind je de release notes van TimEnterprise 2026.2.4, een patch release. Dit betekent we bugs uit TimEnterprise 2026.2.3 (en eerder) hebben opgelost.
Opgeloste bugs
| [TIM-14073] Feestdagen worden niet meer weergegeven in web Feestdagen werden onterecht niet gezien in roosterberekeningen, waardoor er roosteruren op feestdagen terecht kon komen. Aanvragen die overlap hadden met een feestdag hadden hier ook last van. Dit is nu gecorrigeerd. Er wordt nu geen rooster meer gegenereerd op feestdagen als dat niet mag. Het te veel geroosterde rooster door toe doen van deze bug, moet wel handmatig verwijderd worden. |
Aandachtspunt release 2026.2.4
Hoewel het issue is opgelost kan het zijn dat er ongewenste wijzigingen zijn gedaan in de database van TimEnterprise.
Er is geroosterd op een feestdag, terwijl er binnen de organisatie niet geroosterd mag worden op een feestdag.
- Deze roosterregistraties dienen handmatig verwijderd te worden en dit is niet mogelijk vanuit de jaarkalender. Dit kun je op de volgende manieren doen:
- Management > Registraties > Roosterregistraties
- Management > Personen > Rooster
- Zoek hier de feestdagen op en verwijder handmatig de roosterregistraties.
- Verlofaanvragen in een week met een feestdag toonden teveel uren omdat de feestdag er niet vanaf getrokken werd. Dit probleem wordt automatisch opgelost als de stappen uit bovenstaand punt worden uitgevoerd.